Diskotéka krát 3

SONY DSC

Agility (oficiální)

Terezín, Spořice, Všetice
Termín: 13. 2.,20. 2. a 5. 3.
Rozhodčí: René Blank (DE), Petr Rybář (CZ), Michaela Glossová (CZ)
Kategorie: MA3
Umístění: celkem 9x disk

 

 

Nu, tak už jsem nějaký ten pátek neaktualizovala… Píšu bakalářku, řešíme pozemek, začala škola a tak… Prostě výmluvy 😀 Tak troje závody shrnu do jednoho článku, protože stejně není o čem psát, maximálně tak o tom, že Cherrika pokračuje ve svém nově získaném stylu frn, frn, tunel… Jooo, občas je to moje chyba, ale občas je ten mozeček prostě vypnutý. Jsem hrozně ráda, že první rok pro A3Ch jsme si splnily „před nemocnicí“, protože teď se né a né dohodnout, kudy jakože tedy poběžíme. A už za týden nám poběží druhý rok.

Tákže, začnu Terezínem, kde jsem krom Cherrinky měla mou milovanou, úžasnou, hodňoučkou Dájenku, která mi svými běhy spravovala náladu. Dájenka je prostě Boží!!! 😀 Ale dost o ní, na Cherrinky webu. Jumping měl vcelku fajn začátek, pak jsem málo stáhla, Cherrinka vlítla do tunelu a pak zmagořila. V agility jsem si málo nadešla, tak disk na začátku a pak doběhnuto čistě 😀 a zkouška, tam byla prostě nad naše síly.

Pokračovat budeme Spořicemi, kde jsem v rámci svého psychického zdraví odhlásila neděli a jela běhat jen v sobotu. Během zkoušky  měla Cherrinka poněkud vymazaný mozeček a lítala absolutně někam jinam, ale to jakože úplně. Je smutné, když i přihlížející říkají „já bych to s ní nevydržela…“ V agility nějak zapomněla zastavit kladinu a úplně jí skočila, tak se vracela, následně to byl hezký běh a jumping to bylo takové to frnk do tunelu, ale ten běh, až na ten jeden frn vypadal hezky :-) Ale vytápěná sportovní hala, umělka, organizace – luxus!

Jako poslední jsme na začátku března jely ještě se Zorkou a Espé do Všetic. Tam hala byla pěkná, ale to bahno, mokro a následné pískoviště v autě i koupelně to mě tak úplně nepotěšilo. Závody byly  vcelku fajn. První běh – zkouška, pravděpodobně Cherrinka zapomněla, že do slalomu se nabíhá zprava, že má 12 tyček a že i když překřížím musí se dokončit. Ve hře Power and Speed Cherrínku asi překvapilo, že se začíná houpačkou, tak jí pro jistotu skočila, což jí šokovalo a udělala hop, hop, tunen, čímž se diskla… Ale Speed část dala nádherně. Poslední běh agility a jeho záludný začátek, při kterém Cherrulku vcucl tunel, po malé nechodě u slalomu (byla jsem moc pomalá) dokončila parkur zase moc hezky. Zkrátka na těchto závodech jsme se potřebovaly vždy disknout, abychom následně běžely spolu 😀