Nonstop Jahodová párty

image-20160124_172807

Agility (oficiální)

Kladno
Termín: 23. – 24. 1. 2016
Rozhodčí: Maroušková Jitka (CZ), Veres Zsuzsa (HU)
Kategorie: MA3
Umístění: 5x disk

 

 

 

Už v pátek, to vypadalo smutně, když jsem ráno přišla ke svému Fíčkovi a zjistila, že mu někdo roztřískal přední sklo. Autem v takovém to stavu jsem se jet bála, tak jsem si polepšila a užívala jsem si víkend s Volvem a jeho nezávislým topením. No hnedka v pondělí jsem kvůli nějakému ožralému hlupákovi (sklo bylo rozbité skleněnou flaškou) vyplázla několikatisícovou částku za nové sklo. 

První závody v roce 2016 a my po dvou měsících opět na startu závodního běhu a upřímně trága na entou… V sobotu si Cherrinka (jak už tomu na Kladenských závodech často bývá) usmyslela, že je štěně a chovala se podobně jako ve svých dvou letech, aneb styl: Běžím si co chci a kam chci. Upřímně jsem, se v těch trojkách dost zastyděla… Přišlo mi, že Cherda bočnicové povely slyšela poprvé v životě. V neděli už to bylo kapánek lepší, v prvním běhu nám nevyšel začátek, ale následně jsme zaběhly moc hezký běh a ve zkozšce A3 jsme běžely krásně, čistě, celých 17 překážek a pak zase Cherriska zapomněla, co znamená „okolo“…

Inu celý víkend byl náročný jak fyzicky (pomocníkování, běhání…), tak psychicky (Cherrinky šaškárny a nápady na parkuru…). Ale jídlo v salónku pro pomocníky opět super! :-)