O prvomájový tulipán

20150501_151436Agility (neoficiální)

Kralupy nad Vltavou
Termín: 1.5.2015
Kategorie: machři M
Umístění: jumping 3. místo, agility 1. místo, součet 2. místo

 

 

S mými svěřenci jsme na prvního máje vyrazili na neofika do Kralup, tento termín jsem si na Káje „vyprosila, abych mohla s Dájou na nějaké závody a musím říct, že tyto se mi povedly, všichni běhali krásně :-) Parkury stavěla Simča a byly vskutku zajímavé, nejvíc se mi líbilo agility machrů a jumping pokročilých. Všechny parkury byly hodně běhavé, tak mě teď krapet bolí nohy 😀

Ve stručnosti výsledky „nás všech“

Začátečníci S
Jitka a Connie 1. místo
Jitka a Dafné 2. místo
Ilča a Čiky 4. místo
Já a Čertík 8. místo
Začátečníci M
Eliška a Lennie 3. místo
Kristýnka a Dixie 7. místo (ocenění dětí 3. místo)
Začátečníci L
Domča a Lucy 1. místo
Zuzka a Ennie 3. místo
Jitka a Rarášek 4. místo
Bára a Čikita 5. místo
Pokročilí S
Já a Daisy 1. místo
Machři M
Já a Chérka 2. místo
Veteráni L
Jitka a Indy 3. místo

A abych trošku rozvedla běhy mých pejsků, takže Chérka: Jumping nám vůbec neseděl, bylo tak několik míst, kde to s torpédem nemohlo fungovat a taky nefungovalo, hlavně Cherda na mě byla maximálně naštvaná, protože, jak si jako představuju běhat s jinýma dřív než s ní! Agility byl naopak parkur,  který nám úplně sedl, Cherdu jsem nechala tréninkově déle na zónách, aby věděla, že i na závodech není možné je flákat :-) Dejunka: ta byla zkrátka boží! Vyhrála svou kategorii (pokročilí S) na plné čáře, mimochodem, přišlo mi, že ve své kategorii byla jediný pes, který opravdu běžel a neploužil se krokem… Jump zaběhla s odmítnutím (moje chyba…) a agility čistě :-) A na závěr Čertíček: ten viděl agility naposledy před půl rokem (taky v Kralupech) tak si nutně potřeboval užít tunýlky, proto si jich vždy dal pár navíc.

Ráno počasí vypadalo děsivě, protože radar byl plný srážek, ale po příjezdu na závody se to protrhalo a bylo to dobrý, respektive, jen párkrát maličkatá přeháňka. Závody v Kralupech jsem si moc užila. A oceňuji, že vyhlašovali všechny závodníky a všichni dostali štědrou taštičku… To mi přijde hrozně milé a pozitivní, protože co si budeme povídat, né vždy se na závodech daří a toto rozhodně potěší.

Video

Za natáčení děkuji Domče