Víkend na západě

 Víkend (11. – 13. 10.) strávený na západě Čech. :-)

 

 

 

 

 

Pátek 10.10. 

Přesto, že se mnou páníčci vyrazili na výlet až v sobotu, nelze nepopsat i páteční program. Ráno – vstát – půlhodinová procházka s frisbeem, potkali jsme Jecka, který mi to frisbee chtěl vzít. Nebo ho tam posílali, protože já to frisbee stále někde zapomínala? Spím – panička šla do školy – návrat paničky – radost – procházka na Kavčí hory. Cesta autem – shledání s Dajs, žárlivka to je, vůbec nechtěla, aby mě Míša mazlila.

Cesta na cvičák – hodinový trénink ve společnosti Dixika. Řev v kleci v autě, no dobrá , možná budu chvíli spát… A nebo ne, štěkání je lepší. A nebo spát? Já nevím. Tak spát. Konečně! Vypuštění z auta. Panička se mnou ještě něco zaběhla. Alespoň, že tak. Cesta do Kladna. Mazlení, večeře, spánek. Co? My zas někam jedem? No tak jo, super, někam jedem! Cesta do Prahy, noc…

Sobota 11.10.

Super! Jedeme všichni na výlet. Počkat? Proč mě panička odvádí od toho auta, když u něj je Martin? Né, paničko, né! Já nikam nejdu, určitě mi ujede!  Auto je zamknuté, Martin nás následuje, tak dobře teď už se vyvenčím. Dlouhá cesta do Kynžvartu.

Kde je? Já ho slyším?

Hradní paní Lilijem Lolis na hradě Kynžvart

Páníci obědvali, já spala a pak jsme jeli na další výlet do nedaleké obce Kladská, nejdřív k Dlouhé stoce, na kterém nám trošku začalo pršet, nějak nechápu, proč mi tam nedovolili si lehat do bahna. A pak na rašeliniště, tam byla úplně černá voda a mokré, kluzké chodníčky.

Ris a velká houba u Dlouhé stoky

Pak jsme jeli na večeři a následně se šlo spát. Bylo těžké si vybrat místo, kde budu ležet. Chtěla jsem spát v koupelně za záchodem, ale to mi panička nechtěla dovolit, prý, že je tam moc studená podlaha… Tsss, nejsem žádná citlivka, ale vzhledem k zavřeným dveřím jsem se musela smířit s pelíškem u postele.

Neděle 12.10.

Ráno jsme vyrazili prý do Karlových Varů, to je asi nějaké známé místo, řekla bych. Nejdřív jsme se prošli lesoparkem a následně sešli do města. Města mě moc neba, musím být na vodítku a tak… Ale páníčci nejdřív měli trošku problém, ukázalo se, že na hlavní promenádu nesmí pejsci. Ale nějak to vyřešili a všechno bylo ok.

Cherriska na Karlovi (Vyhlídka Karla IV.)

Instalace pejska.

Cherris a Karlovy Vary v pozadí

Kamzíci

Po prohlídce Varů jsme se stavili na hradu Loket na oběd a pak už jsme konečně jeli do pořádné přírody a to na kopec Krudum.

Kostel sv. Mikuláše

Odpočíváme v Kostele sv. Mikuláše

 Cherda na prvním vrcholu Krudumu

Cherda na druhém vrcholu Krudumu

Jedna fotka nepsí (plná velikost)

Po výletu na Krudum jsme jeli do Mariánských Lázní, nejdříve na vyhlídku a pak do města. Když šli páníci do města na večeři, nechali mě spinkat v autě, což mi vůbec nevadilo, protože už jsem byla uťapaná až až.

Cherda a Mariánské Lázně

Pondělí 13.10.

Poslední den, panička prý musela odpoledne do školy, takže jsme hned ráno jeli směr Praha, cestou domů jsme se stavili na Točníku.

Cherriska a Točník