Výlet na jih Čech, jihozápad Moravy a na Vysočinu

Kdy: 23.7. – 5.6. 2024

Konečně mě zase vzali někam na výlet. Od cesty na Slovensko (2011) mě tahají stále na ta samá místa (Jizerky, chata a tak…) – NUDÁÁÁ. Chci poznávat svět, zejména nové louže, bahýnka, ve kterých se můžu vylepšit, vodu na koupání a hlavně nové koupelny. (To víte spánek na studených dlaždicích je nejvíc nejlepší, vůbec nechápu, proč mi to panička zakazuje…)

 

Tak co vám budu vyprávět. Nejprve jsme jeli z Prahy do Nové Bystřice, kde jsme bydleli 4 dny. Koupelna byla fakt pěkná, i mi v ní dovolili spát, ale jen první noc, pak jí zavírali. Také mě někdy na začátku výletu něco štíplo do nohy, takže jsem si to musela celé rozlízat a odchlupit, abych byla mooc krásná. (pozn. red. To jen kdybyste se divili, proč má tu lysinu na noze, případně nohu zavázanou…)

Tábor

Landštejn

Třeboň (nechápu, proč mi v tom zakázali koupání…)

Malá Hluboká (Český Rudolec)

Divně sedím

Ďáblova prdel (fakt nechápu co je na tom tak vtipného, že mě s tím musí milionkrát vyfotit)

Peršlák (pozor na kozy)

Následně jsme přejeli na 3 noci Vranova nad Dyjí, kde mi spaní v koupelně přes noc zakázali rovnou, fakt mě dost štvou. Alespoň že strávili půl dne plaváním se mnou. To jim tu koupelnu možná odpustím.

Bítov

Vranovská přehrada

Hardegg

NP Podýjí

Strach z mostu – nechápu, proč se mi smějí, když je to tak strašně děsivééé!!!

Tady bydlím v dešti

Znojmo

Posledním cílem našeho výletu byl Herálec na Vysočině, kde jsme bydleli celých 6 dnů a stále mě v té koupelně spát nenechali, fakt už mě s tím štvou víc a víc!!!

Třebíč

Jednoho dne ve Žďáru pršelo, tak jsme jeli do Brna, kde pršelo ještě víc (nejdřív to podle radaru vůbec tak nevypadalo). Takže jsme se v Brně naobědvali – tedy páníčci a mě nic nedali a jeli k Sloupsko-šošůvským jeskyním a Macoše. Pak jsme se do Brna vrátili večer.

Devět skal

Velké Dářko

Žďár nad Sázavou

Karlštejn

Strach z koně

Strach z ovce

Strach z koz

Jóžin z Bažin

Spinkám

S kamarádkou (respektive s pejskem co mě hrozně otravoval a chtěl mi určitě ukrást páníčky…)

Seč

Prvotní strach ze šlapadla, až jsem paničce na klín vyskočila a jako klíště se držela