Zimní poháry Všetice + Terezín

Agility (oficiální)SONY DSC

Všetice a Terezín
Termín: 6. – 7. 2. 2016
Rozhodčí: Alice Boháčová (CZ), Jaroslava Podlomová (CZ)
Kategorie: MA3
Umístění: 4x disk a 1x 13. místo

 

 

Zkouškové skončilo, tak mohu vesele psát článečky na Čerisčí webíček. 😀 Tento týden máme na hlídání Daisu, takže naší hlavní aktivitou jsou agility (noo a pak ještě bývalo učení, teď by mohlo být psaní bakalářské práce, ale to je fuk, teď si užívám psí duo Ch a D). O víkendu jsme byly oba dny na závodech. V sobotu ve Všeticích a v neděli v Terezíně.

Sobota, jak už tradičně každý únor jezdíme na jumpingový zimní pohár do Všetic, ale zase mi ten dort holky nevyhrály, asi nechtějí, abych byla tlustá. Cherrinka první běh super, jen neutočila oblouček a oběhla dálku, s jedním odmítnutím skončila 13. s postupovkou 4,96 m/s (i s odmítačkou to byl jeden z nej časů), druhý běh mě děsně naštvala, normálně vstala z odložení a běžela si, takže se vracela, poté to byl velmi pěkný běh. Ve třetím běhu byla příliš těžká „rovinka“ a tam jsem to prostě pokazila já… Ale co mě mrzí, že ve třetím běhu vůbec nebyla schopná se odložit, prostě na to mozeček už neměl, tak jsem startovala nakonec z ruky… Dájenka ta předvedla 3 moc pěkné běhy 2x jsme se sice diskly, ale důvod byl ten, že už jsme spolu víc jak půl roku neběžkaly. Třetí běh zaběhla čistě, ale kvůli „někomu“ příliš pomalu – musela na toho někoho čekat a štěkat a to jí zdrželo – 13. místo.

V neděli jsem si s Dájuškou užila A1, ty parkury mě baví 😀 Dájenka mě baví, je to božský pes, zejména ta zastavovaná kladina – z té mám radost největší!!! No v prvním běhu oběhla první překážku (přesto měla nej čas), ale s tím jedním odmítnutím to bylo 5. místo, druhý běh byl čistý rychlý a 1. místo, v součtu byla 3. Cherrinka, no s tou si jaksi nerozumíme. V prvním běhu se diskla u konce, kdy místo na kladinu, šla na skočku a ve druhém se diskla v půlce, kdy místo na dálku šla na skočku. Alespoň, že zůstala tak nějak odložená…

Video z neděle

Za natočení děkuji tatínkovi Janči  

Ještě nás čeká společný závod teď v sobotu v Terezíně a během týdne pečlivě trénujeme 😀